Haziran 24 2017 08:27:57
Ana Menü
Düş Sokağı Müzik Kutusu
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

05-05-2017 19:21
FDG...

05-05-2017 19:20
way be tam 13 yıl önceydi buralarda neler yaşanıyordu...

20-09-2016 04:23
slm herkese gülümseme uzun zaman sonra...

19-09-2016 07:03
İn cin top oynuyor

29-06-2016 23:23
Slm eski dostlar vay be site ilk kurucu uyelerindenin sistemde hala ismim kalmış

02-05-2016 09:56

Kısa mesajlar arşivi
RSS Beslemeler
Beğen

Başlığı Görüntüle
Düş Sokağı Sakinleri » Site Genel Paylaşım » Serbest Kürsü
 Başlığı Yazdır
 Uyurken sen
serguzest
Az sonra yeni bir gün daha çekmeye başlayacak suyunu ömürden. Hâlâ geceler müzikle,uykuyu zorlamayla,bozulan çarşafla ve seni düşünmekle geçiyor...
Bir tuhaflık bir başkalık var bir yerde...Ya hiç zamanını tutturamadığım adımları erken attım ya umudu bir köşeye koyarak fazlalık yarattım ya da her şey yolunda yine içim başka hâllerde...ama var yolunda olmayan bir şeyler...ya bir şeyler eksik ya bir şeyler fazla..öyle olmasa neden şu üç insanlık oda duvarlarını salıyor üstüme..

Seninde benim gibi hissettiğin oluyor mu hiç.. Sende hiç çekildiğin zaman krallığına ; yatağına, beni düşündüğün oluyor mu ? Bir çok konuyla ne yapacağını bilmeden, biraz korkarak, biraz bir şeylere kırılarak...biraz eksik.. Sanmam, böyle şeyler yıldızlar gibidir ; gece görünür... Bazen benim kadar umursamadığını düşünüyorum..ya da ben çok umursuyorum, kendimce yorumluyorum...Belki de hep dediğin gibi ; ben bir deliyim..çok fazla düşünen bir deli..çok düşünmekten mi delirmiş bir deli.. Yoksa hâlâ düşünebilen bir deli mi...belki de hâlâ düş kurabilen bir deli, hâlâ kurduğu düşlerde yerlere düşen bir deli...Müziklerin ard arda çalmıyor..Yine tek bir müzik bütün geceyi avuçlarında topladı...biraz arabesk bu gece..neden kalmıyor hiçbir şeyin büyüsü ilk günkü gibi..belki de sadece biraz buğulu..ilk günden daha güzeller günlerde oldu ara ara...belki sadece buğulu şu sıralar..belki biraz iyi değilsin..belki mahvediyor seni şu baş ağrısı..belki de bazen çekilir gibi değilsin hayat..ya da çekilir gibi hiç değilim...belkiler, bir takım ihtimaller vesaireler...bir adım gerisini hiç istemiyorum..çünkü iyi bilirim ; yürüyünce bir şeyi yok ; özleyince anlıyorsun işin anyasını, konyasını, içinde dönüp durmaya başlayan boşluğunu.. Ama yine de...yine de gidebileceğin bir dükkan olduğunu bilmek iyi geliyor,
Belki hâlâ sığınmana izin verecek eller olmasını düşünmek..

Bakma sen söylediklerime..yine sen yine kürkçü "dükkanı" ben tilki, dolaşıp döneceğim yer aşikâr...

Düzenleyen serguzest Düzenleme Tarihi: 08-05-2014 18:14

mavi_arayislar
bir gece sen uyurken seyretsem seni ,nefes alışını dinlesem ,yüzünü gözünü seyretsem...öylece baksam sana izlesem seni....

serguzest
Sen uyurken bu kadar durulmasa içimdeki sular, belki o zaman bakabilirdik aynı pencereden birbirimize..

mavi_arayislar
sen uyu ,bir tek uyurken bana acı veremiyorsun.....

serguzest
Biri uyurken onun özleminden uyuyamamanız ; ayağınızı koltuğun köşesine çarpmışçasına içinizi geçirir

Paylaş:

Atlanılacak Forum:
Çevrimiçi Kullanıcılar
İstatistik
· Yeni Üyeler:
Bugün: 0 » Son 7 Gün: 0 » Son 30 Gün: 0
· Toplamda 2 online kullanıcılar :: 0 üyer ve 2 ziyaretçiler
· Bugüne kadar en çok çevrimiçi 111 - 29-08-2014 13:53
· Hoş geldiniz en yeni üyemiz, Ahizu :: Toplam Üye: 348
· Bugün ziyaret eden üyeler: 0
Doğum Günü Bugün Doğum Günü Yok
dussokagi.net Webutation